Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı ve UKRAYNA SAVAŞI

TEKNİK ÖZELLİKLER:

ISBN: 978-625-44422-6-1

Yazar Adı: Ahmet Akgül

Yayın Evi: Adil Dünya Yayınevi

Basım Yeri: İstanbul

Baskı: 1

Kâğıt Cinsi: Ivory

Kâğıt Gramajı: 70 gr.

Boyut:  13,5 x 21,5 cm

Sayfa Sayısı: 616   

Dili: Türkçe

Henry Kissinger’in Moskova Ziyareti ve Sonrası

10 Şubat 2016 tarihinde Henry Kissinger’in Moskova ziyareti çok tartışılmıştı. O süreçte:

-Roma yani Vatikan Papa’sı ile Rusya Patriği Kiril buluşmuşlardı…

-Kissinger Moskova’ya uğramış ve Rus yetkililerle görüşmeler yapmıştı…

-Derin bir yazara göre Ukrayna sorununu ele almışlardı…

-Amaç, şimdilik gerginliği azaltmaktı…

Siyonizm’in (yani bütün dünyayı sömürmekte olan Sömürü Sermayesi’nin) temsilcisi olup Rockefeller ile Rothschildlerin dostu olan Yahudi Henry Kissinger, Sermaye’yi anlaştırma ve yeniden ABD yönetimine Sermaye’yi hâkim kılma çabasındaydı. Rusya’ya Ukrayna’yı rüşvet olarak verecekler ve Rusya’dan bazı tavizler koparacaklardı. Putin’in bu öneriye olumlu baktığı konuşulmaktaydı.

Ukrayna’nın Rusya’ya peşkeş çekilmesi, AB’nin de Çin’e yanaşmasına yol açacaktı. Böylece dünya çapında Siyonist güdümlü iki cephe kurulacaktır. Türkiye ise iki bloğun savaşma alanı olacaktır. Türkiye ve İran’ı eline geçiren taraf galip sayılacaktır. Çünkü başka savaşacakları cephe kalmayacaktır.

  • ABD Rusya’ya Ukrayna’nın yarısını sunacak, böylece Rusya ile ABD birleşmiş olacak, Çin ile AB birleşmiş olacaktır.
  • Çin ve AB İran tarafını tutacak, Rusya ile ABD ise Türkiye’nin kendi taraflarında olması için zorlayacaklardır.
  • Savaş devam ederken Türkiye ve İran halkı iyice zayıflatılacak veya göçe mecbur bırakılacaktır.
  • Sonunda Siyonist Sermaye güya mağlup olanı destekleyecek ve ikisini masaya oturtup istediği yeni sömürü düzeninin haritasını dayatacaktır.

Bu durumda Türkiye ne yapmalıydı?

Siyonist sermayenin şeytani hesapları doğrultusunda, ABD ile Rusya’nın bu gizli irtibatını ve kirli ittifakını, önünde sonunda fark eden Avrupa ve ÇİN, belki de mecburen birbirlerine yaklaşacaklardı. Bu durumda Türkiye; her iki kampın da dışında kalmak şartıyla, daha çok ÇİN ve Avrupa tarafını tutarak, Siyonizm’in planlarını bozacak yeni ve Adil bir Dünya’nın temellerini atacak tarihi bir fırsat yakalamış olacaktır.

Ancak bunun için, önce Erbakan Hoca’nın D-8 girişimini canlandıracak, ABD-Rusya tarafının da, Avrupa-ÇİN ittifakının da kendisine yanaşmak zorunda kalıp yanlarına çekmeye çalışacakları İslam Birliği’ni oluşturacak feraset, cesaret ve dirayete ihtiyaç vardır. Stratejik hamleler ve projelerle, dünya dengeleriyle oynayacak ve Siyonizm’in hesaplarını bozacak ve insanlığa barış ve bereket ortamı hazırlayacak Milli Çözüm Programları yeni bir devrin kapılarını açacaktır.