OSMANLI’DAN CUMHURİYET’E KRİPTO YAHUDİLER VE PAKRADUNİLER

TEKNİK ÖZELLİKLER:

ISBN: 978-625-44422-1-6

Yazar Adı: Ahmet Akgül

Yayın Evi: Adil Dünya Yayınevi

Basım Yeri: İstanbul

Baskı: 2

Kâğıt Cinsi: Ivory

Kâğıt Gramajı: 70 gr.

Boyut:  13,5 x 21,5 cm

Sayfa Sayısı: 640

Dili: Türkçe

OSMANLI’DAN CUMHURİYETE
KRİPTO YAHUDİLER
VE
PAKRADUNİLER

AHMET AKGÜL

Birçok internet sitesinde yıllardır yayınlandığı ve hiç kimsenin yalanlama ihtiyacı duymadığı, “Sabatayist Müslüman görünümlü gizli Yahudi”leri, tekrar gündeme getirmek, asılsız iddia ve iftiralar varsa, ilgililere bunları düzeltme imkânı vermek; ve şahısları deşifre edip hedef göstermek gibi bayağı ve aşağı bir fesatlıktan uzak; ülkemizin, devletimizin ve milletimizin muhatap olduğu bir tehdide dikkat çekmek üzere bu konuya değinmeyi münasip gördük.

            …

Hz. Musa’ya inen Tevrat’ın bazı bölümlerini tahrif eden (bozan) ve kendi elleriyle yazdıkları yalan-yanlış şeyleri “Allah kelâmıdır” diye insanları aldatan ve bütün bunları dünyalık makam ve menfaat karşılığı yapan (Bakara: 79) bazı sapkın Yahudilerin, New Age gibi Hristiyan tarikatlarını da yanlarına alarak “bütün dünyaya hâkim olma ve İsrail imparatorluğunu kurma” hevesine ve siyasetine SİYONİZM denilmektedir.

Ancak, yeryüzündeki Yahudilerin hepsi Siyonist değildir. İnsaf ve itidal ehli Yahudilerin de bulunduğu ve bunların Siyonist düşünceye karşı olduğu da bir gerçektir. Öyle ise Yahudileri ikiye ayırmamız gerekmektedir.

  • Siyonist Yahudiler
  • Samimi Yahudiler